Zastosowania

Możliwości Platformy Omni-Chatbot

Platforma Omni-Chatbot to nowoczesne narzędzie dedykowane dla firm oraz instytucji dbających o jakość komunikacji. Wdrożenie produktu Stanusch Technologies.

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

Platforma OCP z mozołem może kontaktować się z klientami posiadającymi niezapłacone zobowiązania, przypominając im o konieczności dokonania zapłaty oraz zbierając deklaracje płatności.

Dowiedz się więcej

INTELIGENTY IVR

Klienci nienawidzą korzystania z wybierania tonowego po dodzwonieniu się na infolinię. Najczęściej wybierają opcję połączenia z konsultantem, któremu tłumaczą swój problem. Konsultant przełącza rozmowę do właściwej grupy lub departamentu. Jego praca generuje wyłącznie koszt zamiast rozwiązać problem klientów. Platforma OCP bez problemu potrafi sama zidentyfikować intencje klienta i przekierować rozmowę do właściwego działu, wprowadzając znaczne oszczędności na tym etapie obsługi.

AUTORYZACJA KLIENTÓW

Udzielanie informacji klientom często poprzedzone jest procesem autoryzacji i autentyfikacji. Nie ma żadnych ograniczeń, aby proces ten powierzyć Platformie, która zada rozmówcy serię pytań i porówna jest z bazą danych.

Ankiety oraz wywiady telefoniczne

OCP doskonale nadaje się do prowadzenia wywiadów marketingowych badających satysfakcję klientów lub ich potrzeby. Dane są zbierane do bazy danych i udostępniane pracownikom działu marketingu w postaci zagregowanej lub szczegółów poszczególnych konwersacji.

Dowiedz się więcej

WERYFIKACJA LEADÓW

Platforma OCP może zarówno obdzwaniać potencjalnych klientów i weryfikować ich potrzeby jak i udzielać wstępnych informacji wszystkim zainteresowanym a w momencie wykrycia intencji o zamiarze zakupu przełączyć rozmowę do konsultana.

Dowiedz się więcej

UMAWIANIE SPOTKAŃ

Integracja z kalendarzem lub dowolnym systemem rezerwacyjnym umożliwia automatyzację jednego z najistotniejszych procesów – umówienia na wizytę. Dzięki robotyzacji tej czynności klienci mają dostęp do kalendarza 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, bez zbędnego oczekiwania na połączenie telefoniczne lub czekając w kolejce na infolinii. Mogą rezerwować terminy, zmieniać je lub anulować. Wszystko całkowicie automatycznie.

WSPARCIE SPRZEDAŻY

Podawanie warunków i terminów dostawy, weryfikacja statusu realizacji zamówienia, zebranie niezbędnych informacji do przygotowania oferty, wskazanie różnic pomiędzy produktami czy też wyszukanie produktu spełniającego wymagania klienta. OCP potrafi prowadzić najbardziej złożone dialogi z klientami a dzięki integracji z systemami wewnętrznymi dostarczać natychmiast aktualnych informacji.

OBSŁUGA POSPRZEDAŻNA

Problem z logowaniem, utrata hasła, wartość ostatniej faktury, informacja o dacie końca umowy, numer rachunku bankowego do wpłaty – po te i dziesiątki innych informacji dzwonią klienci. OCP doskonale nadaje się do odpowiadania na te często zadawane pytania. Dzięki możliwości integracji z systemami wewnętrznymi Platforma, może zarówno udzielać informacji jak i wykonywać zaprogramowane operacje (np. odblokowanie konta, zmiana parametrów umowy, aktualizacja danych klienta itp.)

WSPARCIE HR

Udzielanie informacji na temat wolnych stanowisk pracy oraz prowadzenie wstępnych rozmów z kandydatami, to kolejny z obszarów, w którym Platforma OCP może przynieść znaczne korzyści. Co więcej Platforma może wspierać pracowników udzielając im odpowiedzi na często zadawane pytania z obszaru kadrowo-płacowego. Urlopy, zasiłki chorobowe, wnioski urlopowe, zaświadczenia o zarobkach, informacje z obszaru prawa pracy. To tylko nieliczne możliwe zastosowania.

Chatbot

Wirtualny doraca oparty na sztucznej inteligencji. Na stronie www funkcjonuje jako chatbot. Nowoczesne narzędzie zapewniające sprawną obsługę klienta.

Czytaj więcej
Voicebot

Optymalizuje komunikację głosową. Do zastosowania w obsłudze call center, ale do wykorzystania również w aplikacjach mobilnych i na stronach www.

Czytaj więcej

Zastosowania Platformy Omni-Chatbot

Głównymi celami Platformy Omni-Chatbot (OCP) są automatyzacja procesów obsługowych oraz ułatwienie dostępu do informacji. Nasze rozwiązanie doskonale nadaje się do zastąpienia powtarzalnych, nudnych czynności wykonywanych przez konsultantów, rozwiązaniem automatycznym. Z doświadczeń Stanusch Technologies SA wynika, iż nawet 80 % procesów obsługowych może być zautomatyzowana przez Platformę Omni-Chatbot.

});