fbpx

Zwiększanie satysfakcji klientów

Zadbaj o Customer Experience

W czasach kiedy satysfakcja klienta, który nie otrzyma natychmiast potrzebnej mu informacji lub wsparcia, gwałtownie spada – rola serwisu dostępnego 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu jest nieoceniona. OCP może pomóc w utrzymaniu wysokiego poziomu satysfakcji poprzez bezzwłoczne odpowiadanie na wszelkie zapytania oraz błyskawiczne rozwiązywanie problemów użytkowników.

Inteligentny IVR

Wybieranie tonowe po dodzwonieniu się na infolinię? Klienci tego nie lubią. Najczęściej wybierają opcję połączenia z konsultantem, któremu tłumaczą swój problem. Konsultant przełącza rozmowę do właściwej grupy lub departamentu. Jego praca generuje wyłącznie koszt zamiast rozwiązać problem. Platforma OCP sama zidentyfikuje intencje klienta i przekieruję rozmowę do właściwego działu, wprowadzając znaczne oszczędności na tym etapie obsługi.

Obsługa posprzedażna

Problem z logowaniem, utrata hasła, wartość ostatniej faktury, informacja o dacie końca umowy, numer rachunku bankowego do wpłaty – po te i dziesiątki innych informacji dzwonią klienci. OCP doskonale odpowiada na często zadawane pytania. Dzięki integracji z systemami wewnętrznymi Platforma zarówno udziela informacji, jak i wykonuje zaprogramowane operacje (np. odblokowanie konta, zmiana parametrów umowy, aktualizacja danych klienta itp.)

Ankiety oraz wywiady telefoniczne

OCP doskonale nadaje się do prowadzenia wywiadów marketingowych badających satysfakcję klientów lub ich potrzeby. Dane są zbierane do bazy danych i udostępniane pracownikom działu marketingu w postaci zagregowanej lub szczegółów z wybranych konwersacji.

Chcesz poprawić Customer Experience w swojej firmie? Skontaktuj się z nami!

  Oni już znają Platformę OCP

  W trakcie wieloletniej działalności pracowaliśmy dla:

  Link4
  Alior Bank
  Orange
  Play
  Plus Bank
  Getin Bank
  Vivus
  });