fbpx

Wyszukiwarka semantyczna

Nowoczesna strona  internetowa SmartPortal

Na silniku Platformy Omni-Chatbot można stworzyć nowoczesną stronę internetową SmartPortal, która realizowana jest w technologii WEB 3.0 oraz RWD. 

Nowoczesna nawigacja

Przeglądanie stony opartej na Platformie Omni-Chatbot opiera się poprzez zadawanie pytań oraz polecenia w specjalnym oknie dialogowym.  Użytkownik nie musi zapoznawać się z menu strony, tylko w wyszukiwarce semantycznej formułować, czego szuka.

Responsywność strony

Jednym z podstawowych wymogów nowoczesnych stron internetowych jest responsywność. Witryna SmartPortal jest dostosowana do rozdzielczości urządzenia, z którego korzysta użytkownik. SmartPortal to strona przejrzysta i czytelna na każdym urządzeniu.

Błyskawiczny dostęp do informacji

Nowoczesna nawigacja oparta na wyszukiwarce semantycznej umożliwia natychmiastowy dostęp do poszukiwanych informacji. Dlatego strony SmartPortal znajdują zastosowanie do tworzenia 
wewnętrznych baz wiedzy udostępnianych pracowników lub partnerom.

Smart Portal - Stanusch Technologies

Strona internetowa
Stanusch Technologies

Przykładem inteligentnej strony internetowej z wyszukiwarką semantyczną
jest www Stanusch Technologies.

Sprawdź stronę

Czym jest wyszukiwarka semantyczna?

Głównym elementem Omni-Chatbot SmartPortal jest wyszukiwarka semantyczna. Umożliwia ona przeszukiwanie baz wiedzy, stron www lub zewnętrznych baz danych. 

Cały ten proces przebiega w oparciu o pytania zadane językiem naturalnym. Dzięki wyszukiwarce semantycznej użytkownik może łatwo dotrzeć do całej wiedzy na dany temat.

Wyszukiwarka semantyczna
});