Praca – QA Engineer

Poszukujemy osoby na stanowisko:

QA Engineer

Stanusch Technologies SA to prężnie rozwijająca się firma z branży IT, która należy do grupy spółek Kulczyk Investment. Na swoim koncie mamy ponad 140 projektów, w ramach których stworzyliśmy rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję zarówno dla międzynarodowych korporacji jak i czołowych polskich firm i instytucji.

Dołącz do naszego eksperckiego zespołu i rozpocznij swoją przygodę w ramach jednej z najbardziej przyszłościowych branż na świecie – sztucznej inteligencji. Pomóż zarządzać projektami wdrożeń systemów konwersacyjnych (chatbotów, voicebotów). Podejmij wyzwanie i rozwijaj swoją kreatywność w niezwykłej i ekscytującej atmosferze naszej firmy.

Wymagania:

– Min. 2 lata doświadczenia;

– doświadczenie w testach manualnych;

– znajomość teatyki testów automatycznych UI/backend

– umiejętność projektowania przypadków i scenariuszy testowych;

– programowanie w języku Java w stopniu co najmniej podstawowym.

Mile widziane:

– podstawowa znajomość: JavaScript, CSS, HTML;

– praktyczna znajomość języka SQL;

– doświadczenie w tworzeniu dokumentacji testowejl

– umiejętność analitycznego myślenia;

– znajomość zasad pracy zgodnie z frameworkiem Scrum;

– znajomość takich narzędzi jak: Jira, Confluence, Postman, Maven, Git, Jenkins.

Obowiązki:

– tworzenie testów automatycznych;

– wykonywanie testów manualnych;

– testowanie statyczne;

– raportowanie wyników z przeprowadzonych testów;

– tworzenie przypadków testowych;

– planowanie czynności testowych;

– zgłaszanie i analiza błędów;

– wsparcie wdrożeń u klientów.

Oferujemy:

– pracę w innowacyjnej firmie IT;

• zarobki 8-12 tys zł netto (UoP) lub 9-16,2 tys. zł netto (B2B);

– zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę lub B2B;

– możliwość rozwoju oraz ciekawe zadania związane ze światem nowych technologii;

– pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze;

– elastyczny czas pracy oraz brak dress code;

– możliwość pracy zdalnej;

– świeżą kawę;

– imprezy integracyjne.

Prześlij nam swoje CV!

Prosimy o wysyłanie aplikacji w formie CV na adres e-mail biuro@stanusch.com. W tytule wiadomości prosimy wpisać “QA Engineer”.

Nie zapomnij o poniższej zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym CV przez Stanusch Technologies SA siedzibą przy ul. Karola Goduli 36, 41-712 Ruda Śląska dla celów procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Stanusch Technologies. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie, jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed wycofaniem przez Ciebie zgody. Stanusch Technologies nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany w przypadku przetwarzania danych w procesie rekrutacji. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych określa Polityka prywatności.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyślij CV